TERMINALE POS

ICP ma w swojej ofercie 2 rodzaje terminali płatniczych:

Terminal Stacjonarny ICP jest idealny do obsługi w kasie lub obok kasy w „tradycyjnym” środowisku kasowym, wykorzystującym do komunikacji połączenie internetowe za pomocą łącza stałego lub sieci mobilnej. Transakcje płatnicze BLIK oraz kartami płatniczymi realizujemy we współpracy z mBank, PEKAO, BPS i ITCard.

Terminal Mobilny ICP jest idealny do mobilnego środowiska rozliczeniowego, gdzie potrzebne jest przenoszenie terminala – do komunikacji używa sieci mobilnej. Transakcje płatnicze BLIK oraz kartami płatniczymi realizujemy we współpracy z mBank, PEKAO, BPS i ITCard.

Terminal Wielofunkcyjny ICP to urządzenie umożliwiające świadczenie na jednym terminalu wielu usług, w tym płatności kartami, doładowań telefonii mobilnej (Orange, T-mobile, Plus, Play, Virgin Mobile, Lyca), kart przedpłaconych PaysafeCard i Cashlib oraz kodów popularnych serwisów cyfrowych, w tym: Google, Netflix, Microsoft, Sony, Spotify i wiele innych Kart Podarunkowych.

Terminal Stacjonarny ICP

Wielofunkcyjny Terminal Stacjonarny ICP akceptuje wszystkie popularne karty płatnicze i jest przystosowany do płatności zbliżeniowych (NFC).

Oprócz kart płatniczych, terminal może być rozszerzony o możliwość wydawania Kart Podarunkowych oraz doładowań Voucherów Elektronicznych oraz sprzedaży kart przedpłaconych takich jak PaySafeCard.

Dzięki jasnemu, kolorowemu wyświetlaczowi i dużym, podświetlanym klawiszom terminal jest bardzo przyjazny dla użytkownika. Terminal działa przy stałym połączeniu z internetem i spełnia  wymogi bezpieczeństwa i jakości, gwarantując bezpieczne i szybkie transakcje.

  • Kompaktowy

    Kompaktowy terminal płatniczy z łatwą obsługą

  • Prosty w użyciu

    Czytnik kart NFC do płatności zbliżeniowych

  • Nowoczesny

    Kolorowy wyświetlacz i zintegrowana drukarka paragonów