Karty Podarunkowe – Gift Card

W ramach usług ICP oferujemy:

  • Wydanie własnej „karty podarunkowej” closed loop (do wykorzystania w ramach jednorodnej sieci).
  • Możliwość sprzedaży kart podarunkowych innych wydawców w formie kart plastikowych (POSA) lub jako wydruk kodu na paragonie (POR).
  • Możliwość realizacji kart podarunkowych innych wydawców w punkcie sprzedaży.
  • Dystrybucję Kart Podarunkowych.

Karta Podarunkowa – Closed Loop (do wykorzystania w obrębie sklepu lub sieci)

Karta Podarunkowa wydawana przez Twój Sklep lub Sieć może być zrealizowana tylko w ramach określonej sieci detalicznej. MOżliwa do wykorzystania w sklepie stacjonarnym lub w internecie, jako karta plastikowa lub kod elektroniczny w aplikacji lub wydrukowany na paragonie.

ICP obsługuje w pełni rozwiązanie i udostępnia moduły rozliczeń i raportowania.

Dzięki niewielkiej inwestycji, już w ciągu kilku tygodni możesz  rozpocząć własny program Kart Podarunkowych. ICP wspiera w integracji i wdrożeniu w punktach sprzedaży. Rozwiązanie dostępne opcjonalnie na terminalu, kasie lub przez platformę internetową.

 

DYSTRYBUCJA KART PODARUNKOWYCH

Jeśli w Twoim sklepie lub sieci chcesz zaoferować klientom zakup i aktywację kart znanych marek, jak Google, XBox, Spotify, Sony, NETFLIX itp, dzięki rozwiązanim ICP  możesz oferować wiele kart znanych marek wprost z Twojego terminala lub kasy – ICP konfiguruje rozwiązanie, dostarcza pełny asortyment produktów i rozlicza transakcje, jak inne produkty transakcyjne.

Karty Podarunkowe można oferować również jako elektroniczne kody – bez platikowej karty – w formie wydruku na paragonie (POR – Print On Receipt)

Karty Podarunkowe innych marek można oferować Klientom w sklepie stacjonarnym lub internetowym.

 

KARTY PODARUNKOWE serwisy online